Renovaties
Hieronder vindt u een overzicht van de renovatieprojecten van de openbare vastgoedmaatschappijen.
Rodenbach Marconi
Rodenbachstraat 8-12, 14-22, 27-35
Marconistraat 30,34-40
1190 Vorst
België
Vandeuren - Fase 1
Boondaalse Steenweg 576-581, Léopold Delbovestraat 1-8, Jean Vandeurenstraat 2-8
1050 Elsene
België
Fineau - Fransman
Fineaustraat 1-19
Fransmanstraat 94-96
1020 Stad Brussel (Laken)
België
Negen Provincies, Buitenschil
Negen Provincielaan 34
1083 Ganshoren
België
Demanet - Fasen 3 en 4
Gustave Demanetstraat 58,60-66 , Wannekouterlaan 178-186,
Wandstraat 72,76-82,86-102
1020 Stad Brussel (Laken)
België
HET RAD, GOEDE LUCHT - Fase 1
Tuinwijk Het Rad en Goede Lucht
1070 Anderlecht
België
Kersbeek 1925
Kersbeeklaan 107
Fléronlaan 2 tot 10
1190 Vorst
België
MAGRITTE - Buitenschil
René Magrittestraat 1 tot 24, Paul Gauguinstraat 1 tot 24
Maurice Utrillostraat 1 tot 11
1140 Evere
België
Peterbos 1 en 5 - Buitenschil
Peterbospark 1-5
1070 Anderlecht
België
Peterbospark
Peterbospark 12 tot 15
1070 Anderlecht
België
RESEDAS 16-34
Resedastraat 16-34
1070 Anderlecht
België
Blaes
Kruisboogschuttersstraat 1 à 5
Schermersstraat 4, Blaesstraat 67 à 69
1000 Stad Brussel
België
De Cock - Renovatie
Auguste De Cockstraat 20-48
1083 Ganshoren
België
Palmboom 54-56
Palmboomstraat, 54-56
1150 Sint-Pieters-Woluwe
België
Bron - Renovatie
Bronstraat 18
1060 Sint-Gillis
België
Kersbeek
Kersbeeklaan 179 -183, Glasblazerijlaan 160
1190 Vorst
België
MARBOTIN - AGRICULTURE
Adolphe Marbotinstraat 57-63 58-66
Landbouwstraat 169-185, Haachtsesteenweg 662
1030 Schaarbeek
België
TEMPLE 5-7
Tempelstraat 5-7
1000 Brussel
België
Baeck - Renovatie
Antoine Baeckstraat 2,2a,2b
1090 Jette
België
Haelen - Renovatie
de Witte de Haelenstraat 1-3
1000 Brussel
België
Kersbeek 1925
Goede Moedersstraat 1-6
1190 Vorst
België
Ambachtslieden - fasen 1 en 2
Ambachtsliedenstraat 6-26, 7-37
1050 Elsene
België
Sint-Job - Renovatie
Sint-Jobsesteenweg 691-693
1180 Ukkel
België
Hellemans Wijk
Hellemans Wijk
1000 Brussel
België
Sint-Franciscus 45-55
Sint-Franciscusstraat 47-55
1210 Sint-Joost-ten-Node
België
"Le Logis" Wijk
Blokken Eggerickx 1975, groepen 18 en 19
1170 Watermaal-Bosvoorde
België
Modelwijk
Modelwijk 7
1020 Brussel
België
Modelwijk
Modelwijk 1
1020 Brussel
België
"Stad en Bos" Wijk
Eland 80
1170 Watermaal-Bosvoorde
België
"Stad en Bos" Wijk
Elandstraat 82
1170 Watermaal-Bosvoorde
België
Vriendschapswijk
Kersentijdstraat 1-84
Oranjebloesemstraat 2-107
1150 Sint-Pieters-Woluwe
België
Harenheyde - Middelweg
Harenheyde 86
Middelweg 5, 7, 19
1130 Brussel
België
"Le Logis" Wijk
"Le Logis" Wijk - groepen 13, 14
1170 Watermaal-Bosvoorde
België
Peterbospark
Peterbospark 4
1070 Anderlecht
België
"Floréal" Wijk
Joseph Wautersplein 1-13, Acanthussenstraat 4
Scillastraat 1
1170 Watermaal-Bosvoorde
België
"Floréal" Wijk
Aronskelkenlaan 8,10
1160 Auderghem
België
Gazelle - Buitenschil
Gazellelaan 50-58
1180 Ukkel
België
"Munthof" Wijk
Wolstraat 65, 142-150
Voorzorgsstraat 10-12, 29-31, 35, 32-36, 41-43
1000 Brussel
België
Peterbospark
Peterbospark 13
1070 Anderlecht
België
Peterbospark
Peterbospark 7
1070 Anderlecht
België
"Stad en Bos" Wijk
Dries 34-36, Elandstraat 59-71, 68-78
1170 Watermaal-Bosvoorde
België
Esseghem 3 - Buitenschil
Jules Lahayestraat 282-284
1090 Jette
België
Haerne 204-208
de Haernestraat 204-208
1040 Etterbeek
België